OneLife!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-01-18 18:38:20

SuperMan69
RCON
Skąd: Praszka
Dołączył: 2016-01-04
Liczba postów: 19
Windows 7Opera 34.0.2036.42

Rekrutacja na Moderatora Styczen 2016 :)

Z przyjemnością ogłaszamy otwarcie rekrutacji na moderatora!

Do obowiązków moderatora należy: pilnowanie porządku na serwerze, reagowanie na raporty graczy, udzielanie im pomocy, organizowanie eventów, dawanie dobrego przykładu graczom. Każdy moderator jest zobowiązany spędzać na serwerze minimum 10h tygodniowo (lub 20h na 2 tygodnie) oraz regularnie organizować eventy. Jeśli nie jesteś pewien czy podołasz tym obowiązkom - nie składaj podania. Rekrutacja jest kierowana tylko do stałych graczy, którzy wiedzą z czym wiąże się objęcie tej rangi.

Podania należy składać jako odpowiedzi w tym wątku, według poniższego wzoru:

Wiek:
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?
Opisz krótko siebie i swój charakter:
Od jak dawna grasz na OneLife?
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):
Twoje ulubione eventy:
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:

Nic wiecej! Zyczymy wszystkim powodzenia! [dblpt])

Offline

#2 2016-01-18 19:02:22

YTMIly1202
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-16
Liczba postów: 3
AndroidChrome 47.0.2526.83

Odp: Rekrutacja na Moderatora Styczen 2016 :)

Wiek:13
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?:Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter:nie jestem agresywny tylko miły i ogarnięty.
Od jak dawna grasz na OneLife?-od 14.01.16
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?:niestety nie
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:Nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Nie byłem
Twoje ulubione eventy:wyścigi ,derby
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:derby na dachu budynku,wyścigi perenialami
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?:3/4 godziny.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?:ok. 30min.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?:mumble
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:nie zorganizowalem.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:ponieważ robiłbym ciekawe eventy.

Ostatnio edytowany przez YTMIly1202 (2016-01-18 19:03:43)

Offline

#3 2016-01-18 21:26:43

Patrykosan
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-11
Liczba postów: 1
AndroidChrome 47.0.2526.83

Odp: Rekrutacja na Moderatora Styczen 2016 :)

Wiek:17
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter:Cześć mam na imię Patryk mam 17lat chodzę do 3klasy gimnazjum i mieszkam w nie wielkim mieście Elbląg. Jestem dość spokojna osoba i opanowana i nie w daje się w żadne konflikty a jeżeli już się w dam w konflikt to staram się go rozwiązywać.
Od jak dawna grasz na OneLife?Od jakiś dwóch dni.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?Niestety nie
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?Oczywiście że nie.
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?Nie(ostatnio nawet jeden wygrałem)
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Nie byłem u was karany.
Twoje ulubione eventy:G1
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:Niestety nie mam.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?nawet do 10godzin
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?nawet do 2godzin.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?Owszem jest to:Skype,GG,Mumble.
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:Niestety żadnych nie zorganizowalem.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Dlaczego ja?Ponieważ myślę że sobie bym poradził na tym stanowisku i chciał bym tego bardzo spróbować.

Offline

#4 2016-01-18 23:22:11

SzWaGiEr
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-16
Liczba postów: 2
AndroidChrome 34.0.1847.118

Odp: Rekrutacja na Moderatora Styczen 2016 :)

Wiek 14
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: Mam naimie marek mam 14 lat chodzę do 2 gimnazjum jestem spokojną osobą nie wdaje się w konflikty. Nie nawidzę jak ktoś kłamie i takiego gracza potraktuję surowo
Od jak dawna grasz na OneLife? Do 3 dni
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Nie niemam ale jestem dobrym uczniem i się szybko naucze.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?dostałem pare mandatów ale wyzywałem nikogo
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):nie byłem karany
Twoje ulubione eventy:eventy z wyzwaniami pyania biegi itp
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: zrobić kułko z czegoś i wale samochodami tak jak sumo
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? 2-3 godziny
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? 30 min do 1 godz
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Skype GG ts3 mumble i forum
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:narazie żadnego ze względu na range moją
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Zasługuję bo jestem uczciwym i godnym przyjaznym człowiekiem. Chcę się spróbować w tej pracy i postaram się godnie wykonywać tą robote

Ostatnio edytowany przez SzWaGiEr (2016-01-18 23:30:49)

Offline

#5 2016-01-19 05:10:12

Dzony
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-19
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 47.0.2526.111

Odp: Rekrutacja na Moderatora Styczen 2016 :)

Wiek: 13 lat.
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie,
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem miły, bardzo pomocny, szanuje inne osoby, współpracuje w grupie z innymi osobami.
Od jak dawna grasz na OneLife? Dokładnie nie pamiętam, ale mam zamiar grać( prawie od początku)
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Tak, byłem Administratorem na innym serwerze znam panel tak 9/10
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie.
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie.
Twoje ulubione eventy: ZTP, zloty pojazdów, derby.
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:  Zlot pojazdów= Zjeżdżają się gracze w danym miejscu i dalej będą pytania, derby, fixy, konwój. Nagroda w gotówce [dblpt]) ZTP= Zrób To Pierwszy. Tepam ilość osób w dane miejsce i wpisujemy komendy kto ostatni wpisze odpada.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? Oj oj dużo, jestem aktualnie chory ale myślę, że 7/10 h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Moge czytać codzień, uwielbiam czytać forum(Skargi, nowe posty, podania itp)
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: Narazie nie ale kupie mikrofon, moge być na Ts lub Mumble [dblpt])
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Brak.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Na tę range zasługuję ponieważ chcę się podiąć wyzywania z trudem wykonywania prac Moderatora. Napisze coś o mnie teraz, mam na Imię Jędrzej mam 13 lat. na codzień interesuję się Informatyką, sportem a jakże pożarnictwem! Uczęszczam do Ochotniczej Straży Pożarniej w moim mieście aktualnie jestem na stanowisku Dowódcy MDP.
Moim marzeniem było dostać tą range, na innych serwerach mi to nie wychodziło aż w końcu się udało [dblpt])
Mam nadzieje, że moje podanie będzie przyjęte i dostanę się na tą Range.!
Bardzo gorąco pozdrawiam ekipe OneLif'a i graczy [dblpt])
Pozdrawiam DzoNy*

Offline

#6 2016-01-20 21:29:51

szczupak012
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-20
Liczba postów: 3
Windows 8.1Opera 33.0.1990.68

Odp: Rekrutacja na Moderatora Styczen 2016 :)

wiek: 14 lat
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: jestem człowiekiem który lubi się bawić i organizować różne zabawy. lubię również poczuć się w funkcji moderatora i po obserwować jak grają inni i czy przestrzegają zasad.
Od jak dawna grasz na OneLife? zacząłem grać kilka dni po założeniu serwera
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? kiedyś byłem współzałożycielem serwera.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): za nic, nie byłem
Twoje ulubione eventy: derby wyścigi itp.
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: organizowanie wyścigów.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? codziennie po kilka godzin a nawet więcej [dblpt]D
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? eeem. fb, ts, steam
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: na innych serwerach naprzykład g1, albo wyścigi, drifty
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: ponieważ jestem w stanie spędzać dużo czasu na serwerze i lubie bardzo serwer onelife.

Ostatnio edytowany przez szczupak012 (2016-01-20 21:30:27)

Offline

#7 2016-01-21 09:26:07

Tasak
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-21
Liczba postów: 2
Windows 8Opera 34.0.2036.41

Odp: Rekrutacja na Moderatora Styczen 2016 :)

Wiek: 12
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem miły , przyjazny , Ogarnięty
Od jak dawna grasz na OneLife? Nie dawno
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Tak mam
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Za nic
Twoje ulubione eventy: Derby,wyścigi,G1
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Wyścigi , Drifty
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? Parę godzin
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? 1 godz
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Ts,Mumble,Facebook,Steam,Skype
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Nie robiłem
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Znam sie dużo na tej randze

Offline

#8 2016-01-21 09:27:10

szczupak012
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-20
Liczba postów: 3
Windows 8.1Opera 33.0.1990.68

Odp: Rekrutacja na Moderatora Styczen 2016 :)

szczupak012 napisał/a:

wiek: 14 lat
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: jestem człowiekiem który lubi się bawić i organizować różne zabawy. lubię również poczuć się w funkcji moderatora i po obserwować jak grają inni i czy przestrzegają zasad.
Od jak dawna grasz na OneLife? zacząłem grać kilka dni po założeniu serwera
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? kiedyś byłem współzałożycielem serwera.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): za nic, nie byłem
Twoje ulubione eventy: derby wyścigi itp.
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: organizowanie wyścigów.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? codziennie po kilka godzin a nawet więcej [dblpt]D
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? z godzine
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? eeem. fb, ts, steam
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: na innych serwerach naprzykład g1, albo wyścigi, drifty
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: ponieważ jestem w stanie spędzać dużo czasu na serwerze i lubie bardzo serwer onelife.

Offline

#9 2016-01-21 17:40:54

KamiL
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-21
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 34.0.2036.42

Odp: Rekrutacja na Moderatora Styczen 2016 :)

Wiek: 15 lat
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem miły, pomocny, nie oszukuję.
Od jak dawna grasz na OneLife? Od początku
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Tak
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Brak
Twoje ulubione eventy: ZTP
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Bieg o hajs! - Gracze biegną z jednego celu do drugiego. Do kolejnego etapu przechodzi 5 najlepszych. Wygrywa tylko 3 .
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? 4 godz
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? 1 godz
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Skype, TS3,
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Brak
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Pomagam innym, mam doświadczenie  w byciu modem. Pomagam innym po sprawia mi to przyjemność. Cieszę się gdy gracz jest zadowolony z mojej pomocy. Mam nadzieję, że się dostane.

Pozdrawiam [sred])

Offline

#10 2016-01-22 23:54:11

Podhal
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-22
Liczba postów: 1
Windows 8.1Firefox 43.0

Odp: Rekrutacja na Moderatora Styczen 2016 :)

Wiek: 16
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: Mam na imię Oskar.Jestem osobą przyjazną i wesołą.
Od jak dawna grasz na OneLife? Od 3 4 dni ten czas tak szybko leci [dblpt])
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Tak mogę nawet serwery wymienić z nazw : Your Adventer Life , New Life |PL| , Najlepsze Polskie RPG , Serwer Starych i nowych samochodów , State of Andreas - Najlepsze Polskie RPG , Serwer II wojny światowej .
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie przecież każdy ma swoją prace i nie powinno mu się przeszkadzać.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie byłem jeszcze nigdy karany jak i w świecie wirtualnym jak i prawdziwym.
Twoje ulubione eventy: Wyścigi i Walizki
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Tak mam kilka pomysłów ale narazie napiszę jeden gracze ustawiają się w szeregu i zaczynają wyścig składający się z 3 etapów pierwszy to pływanie drugi to bieg a trzeci to jazda rowerem prosto do mety jednym słowem maraton.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? Wydaje mi się że około 2-3 godziny.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? Na razie nie czytałem żadnych postów ale mogę i bym obstawiał około jednej godziny.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Tak posiadam Skype , TS3 , Facebook , NK , I w najbliższym czasie będę sobie zakładał gadu gadu.
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Niestety nie są one udokumentowane ale robiłem już dużo eventów : wyścigi , KSW , walizki , chowany itp
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Ponieważ jestem ogarnięty posiadam duże doświadczenie i jest bardzo aktywnym graczem

Pozdrawiam Podhal [dblpt])

Offline

#11 2016-01-23 14:54:01

Hitu20
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-23
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Rekrutacja na Moderatora Styczen 2016 :)

Wiek:15lat
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter:Jestem miły Inteligentny mam wysokie poczucie humoru.Nie Lubie się kłócić.
Od jak dawna grasz na OneLife? Gram od 20.1.2016
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?Grałem na Pylifie i na tamtym serwerze byłem we frakcji Policji,grałem na 4life,Polski DayZ serwer,Polski serwer rpg.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?Nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?NIGDY 
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Nie dostałem jeszcze kary ani bana
Twoje ulubione eventy:Walizki,moim zdaniem są najlepsze
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:Myślę że można dodać event muzyczny,imprezowy
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?3-4h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?30min-1h
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?TS,Skype
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Jestem Ogarnięty staram sie wszystkim pomagać rozwiązywać różne problemy i mam doświadczenie z innych serwerów
Pozdro dla serwera życzy Hitu20

Ostatnio edytowany przez Hitu20 (2016-01-23 14:54:32)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kennethriddletrans - globetrotter - testwk - cry-electra - jopek-mta